Jak wybrać dobry waporyzator?

O zaletach waporyzacji mówi się wiele. Docenia się jego działanie zarówno w odniesieniu do suszu CBD, jak i do ziół. Waporyzacja polega na podgrzaniu produktu do takiej temperatury, która umożliwia wydzielanie się pary. Para zapewnia zdrową i wartościową inhalację. Jeszcze mocniej, jeszcze intensywniej możemy cieszyć się wartościami płynącymi z CBD. Jaki zatem waporyzator wybrać i czym kierować się przy wyborze?

Waporyzator do suszu CBD – co wziąć pod uwagę przy zakupie?

Wybór waporyzatora zależy od naszych indywidualnych preferencji, potrzeb oraz możliwości finansowych. Zanim kupisz waporyzator i zdecydujesz się na konkretny model zadaj sobie pytanie:

– kiedy będziesz używał waporyzatora? W trasie czy w domu?

– czy będą to krótkie sesje, czy może dłuższe inhalacje?

– czy tylko Ty będziesz korzystał z tego urządzenia – czy ktoś jeszcze?

Rodzaje waporyzatorów – wybierz idealne urządzenie – ciesz się skutecznością i wygodą…

Wyróżniamy następujące waporyzatory:

– stacjonarny – potrzebuje dostępu do gniazdka elektrycznego. Wyróżnia się jednak dużą wydajnością i najlepszą z możliwych jakością pary,

– przenośny – można go zabrać ze sobą wszędzie. Wadą może być konieczność ładowania baterii, trzeba o tym pamiętać,

– sesyjny – inhalacja odbywa się całą wielkością i pojemnością komory,

– on-demand – waporyzator ten bardzo szybko się nagrzewa i stygnie. Jest to zaleta, szczególnie z punktu widzenia osób, które lubią krótkie sesje, przerywane. Inhalator nagrzewa się tylko wtedy, gdy rzeczywiście z niego korzystamy.

Na szczególną uwagę zasługuje produkt Fenix MINI Vaporizer. Nowatorskie rozwiązanie. Wygodne i bezpieczne. Susz ogrzewa się hybrydowo, z przewagą ogrzewania konwekcyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy uzyskać najwyższą jakość suszu i najlepsze efekty. Waporyzator ten bardzo szybko się nagrzewa, a komora grzewcza jest bardzo wygodna i prosta w obsłudze. U nas znajdziesz produkt ten w dobrej cenie – idealne zestawienie jakości i ceny. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *